Святковий тиждень у Подільську

Останні вихідні червня та перший тиждень липня для багатьох жителів міста Подільськ та Подільського району видались насиченими.

У селі Малий Фонтан (Куяльницька сільська об’єднана територіальна громада) проведено фестиваль open-air fest «Ой, у вишневому садочку…». Увазі гостей були представлені різноманітні смаколики з вишнями, вироби ручної роботи, виступи творчих колективів з майже кожного населеного пункту ОТГ, «Бібліогалявини» та ще багато цікавого і пізнавального. А завершився захід традиційним танцювальним «Вишневим флеш-мобом».

 

У місті Подільськ відбулися урочисті, розважальні та спортивні заходи. Так, в рамках «Клубу вихідного дня» пройшов флеш-моб дитячих малюнків на асфальті, за допомогою яких маленькі подільчани висловлювали свою любов до рідного міста. Також порадували присутніх майстер-класи під відкритим небом від кращих народних майстрів міста. Гості клубу своїми руками виробляли декоративні сувеніри під наглядом професіоналів. А по завершенню заходів всі учасники отримали подарунки та .спеціальні призи.

фото2

 

Не менш цікавими видались конкурс «Miss Podilsk-2018» і вручення премії «Молодь року-2018». Ці заходи проходили на Привокзальній площі Подільська. І, незважаючи на дощ та не зовсім літню погоду, настрій у глядачів та учасників був хороший і святковий. Цього вечора були нагороджені медики, народні умільці, спортсмени за вагомий внесок у розвиток свого міста, за працьовитість та прагнення до перемоги. Також обрали найгарнішу дівчину міста Подільськ – за це звання боролись вісім претенденток. Присутнім на святі містянам також сподобався виступ сучасної співачки СолоХи.

фото 4

Нагадаємо, що всі проведені у місті Подільськ заходи з нагоди Дня Конституції та Дня молоді пройшли за підтримки народного депутата України Олексія Гончаренка.

фото 5