Народний депутат України Олексій Гончаренко відвідав Балту

Перший об’єкт, яким цікавиться нардеп, – школа №3. Пожежа в цьому навчальному закладі сколихнула суспільство, і подальшою долею закладу переймаються усі небайдужі балтяни і чиновники різного рівню.
Олексій Олексійович оглянув поверхи школи, спілкувався з Балтським міським головою Сергієм Мазуром, начальником відділу освіти Петром Куликом, директором школи Жанною Капкіною.
Боляче дивитися на вщент розтрощені стіни, спотворені кабінети, зруйнований дах. Але оптимізм колективу, який щодня працює в школі, вражає: люди вірять в те, що спільними зусиллями навчальний заклад з 80-річною історією буде відновлений.
Олексій Гончаренко повідомив, що лобіює фінансові питання, пов’язані з відновленням школи, і навіть готовий свою депутатську заробітню платню перераховувати на спецрахунок, аби навчальний заклад скоріше отримав друге життя. Обіцяв нардеп і підтримку Балті міністерств та відомств.
Сергій Мазур розповів про варіанти розміщення дітей та підготовку до початку нового навчального року. Керівництво громади тримає на контролі вирішення питання підготовки закладу і колективу до навчального року 2018-2019.
Відвідали будівельний майданчик, де зводиться новий сучасний спортивний зал. Роботи тривають, фінансування об’єкту знаходиться на контролі одеського керівництва. Міський голова розповів про планування об’єкту, розташування основних та допоміжних приміщень. Спостерігаючи за процесом народження нового спортивного осередку громади, усвідомлюєш усю вагомість самого проекту та його призначення.
Сергій Мазур обговорив з Олексієм Гончаренко низку важливих для громади питань, які знаходяться в межах компетенції нардепа.