У Білгороді-Дністровському відбувся благодійний ярмарок

Ярмарок організували активісти міської організації партії БПП “Солідарність”,  волонтери БО “Фонд Алли Гінак “Відродження”, підприємці, спортсмени, музиканти та громадськість міста. Мета ярмарку – зібрати кошти для порятунку життя Людмили Мельник. 30-річна жінка кілька років поспіль намагається побороти важку онкологічну хворобу.

 

Ярмарок тривав увесь день, в парку Мира зібралося чимало людей різного віку. На сцені виступали місцеві танцювальні та співочі колективи, підприємці та звичайні люди принесли кулінарні вироби на продаж, майстрині зробили іграшки та прикраси. Долучилися школа раннього розвитку дітей “Смартум”, була локація з йогою, телескопи та мікроскопи.

DSC_1264 DSC_1276

Транспорт та іншу технічну підтримку надав постійний учасник благодійних акцій, президент БО “Фонд Алли Гінак “Відродження”, депутат міської ради фракції БПП “Солідарність” Михайло Баранов: “Рятувати людське життя – свята справа. Я знаю, що у Людмили є маленький син. Дуже не хочеться, аби дитина залишилася без мами. Гуртом нам вдалося зібрати суму, яка майже повністю покриє вартість препарату, необхідного для першого курсу лікування”, – розповів Михайло Баранов.

DSC_0935

Сьогодні, 26 липня у присутності волонтерів та Євгена Мельника, чоловіка хворої жінки, були відкриті бокси для грошей. На ярмарку вдалося зібрати майже 19,5 тисяч грн – для Білгорода-Дністровського це непоганий результат.