Партійці Саврані надали допомогу учасникам АТО

Савранська партійна організація підтримує постійні зв’язок з учасниками АТО – з тими, хто зараз служить на сході країни, і тими, хто по завершенню служби повернувся додому. Члени фракції БПП «Солідарність» Савранської районної ради об’їжджають села району, аби безпосередньо за місцем проживання поспілкуватися з демобілізованими учасниками АТО.

Такий візит партійці нанесли жителям села Слюсарево Могилі Павлу та Мирославу. Певний період брати не могли домогтися виділення їм земельних ділянок. Питання було розглянуто на засіданні фракції. Відповідальність за вирішення проблеми депутати поклали на члена фракції, голову первинної партійної організації БПП «Солідарність» села Слюсарево Любов Лісниченко. Завдяки  допомозі депутата земельні ділянки  Павлу та Мирославу виділені. Зараз проводиться оформлення документів на землю.

« Нам необхідно докласти всіх зусиль, щоб допомогти учасникам АТО у вирішенні їхніх побутових проблем, всіляко сприяти, щоб вони знайшли своє місце у мирному житті», – каже депутат від партії БПП «Солідарність» Діана Мудра.