Партійці Подільська допомогли родині отримати субвенцію на придбання соціального житла

Молода родина Ольги Романової отримали ключі від свого першого власного житла за сприяння Сергій Паламарчука, керівника Подільської районної партійної організації БПП «Солідарність».

На придбання житлового будинку було виділено 280 тисяч гривень за рахунок субвенції з державного бюджету. Загальна площа будинку складає 66, 7 кв. м. Допомога на придбання соціального житла була виділена Ользі як особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування та як такій, що перебуває на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

З цієї нагоди до села Соболівка завітали Сергій Паламарчук спільно з іншими представниками районної влади та однопартійцями. Гості перерізали символічну червону стрічку та побажали добробуту й достатку молодій родині.

«Одним з пріоритетних напрямків нашої роботи є забезпечення соціальним житлом тих, хто найбільше цього потребує. Надалі ми будемо намагатись допомогти представникам категорій населення яким це необхідно, звісно за підтримки влади вищого рівня», – прокоментував Сергій Паламарчук.

35363312_768017950254372_474548720331915264_n