Одеські активісти взяли участь у Форумі для місцевих лідерів від NDI

Активісти «Солідарна молодь» Одещини відвідали Форум для місцевих лідерів від NDI (Національного Демократичного Інституту) для політичної партії БПП «Солідарність». Форум відбувся у Чернівцях, тривав 2 дні.

На Форумі розглядалися питання, що кожного разу постають перед успішними політичними партіями – як розробити ключове повідомлення для виборців, що буде передавати направлення діяльності партії найкращим способом.  Обговорили історії успіху місцевих осередків, поділилися ідеями.

Багато часу на Форумі присвятили взаємодії з виборцями – як розробити і передати повідомлення, як найкраще та найефективніше контактувати з ними.

форум2

Валентина Шульц, голова Одеської ТОП каже: «На Форумі найважливішим для мене були можливості, по-перше, поспілкуватися з колегами та обмінятися досвідом – адже Одеська територіальна організація партії та «Солідарна молодь» Одещини постійно у пошуку нових ідей та завжди готова поділитися власними. А по друге – отримати інформацію формату «Як це роблять у Європі», що для України є бездоганним прикладом для наслідування.»