Переможці спортивних змагань з Арцизу відвідали Одесу

За підтримки депутата Одеської обласної ради, керівника фракції «БПП «Солідарність» Сергія Паращенка переможці спортивних змагань відвідали Одесу.

Діти здобули перше місце на заході, присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей, що проводився за ініціативи голови Арцизької РДА, депутата від «БПП «Солідарність» Сергія Парпуланського та голови Арцизької районної ради, депутата від «БПП «Солідарність» Юрія Карабаджака.

Хлопці та дівчата вперше відвідали боулінг-клуб. Змагались, добре проводили час та раділи новим перемогам у новому виді спорту. Далі – обід у ресторані Макдональдс та прогулянка Одесою. Незабутні враження отримали в дельфінарії «Немо». Діти стали глядачами вистави, головними героями якої були дельфіни та  морські котики.

«Діти, батьки і педколектив школи щиро вдячні Паращенку Сергію Володимировичу, Парпуланскому Сергію Опанасовичу, Карабаджаку Юрію Христофорович за прекрасний подарунок, який став стимулом подальших спортивних перемог», – поділився тренер команди Черкес Олексій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*