Партійці «Солідарність» – БПП» в Ізмаїльському районі брали участь в районному «Ярмарку щедрості і таланту».

В  Ізмаїльському районі, в суботу, 8 вересня, вдруге відбулось нове осіннє свято  – «Ярмарок щедрості і таланту».

Колоритні національні подвір’я 19 сіл Ізмаїльського району, прикрашені  національною символікою, яскраві костюми та щедрі столи з бессарабськими стравами, і, звичайно ж, молоде вино – саме так зустрічали гостей свята жителі Ізмаїльського району на своєму  ярмарку.  Також на польовій кухні було приготовлено уху, якою пригощали всіх гостей.

Почесними гостями були депутат України Олександр Урбанський, голова  Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, голова Ізмаїльскої райдержадміністрації Наталя Тодорова та  голова міськради Ізмаїла Андрій Абрамченко.

В рамках ярмарку відбулась презентація кожноого подвір’я, де господарі представляли культуру та звичаї свого села, відбувся святковий концерт, в якому брали участь колективи району, а завершився концерт виступами груп «Jam band» та «Деньги вперёд».

На святі було багато гостей. « Дякуємо всім організаторам, що кожне село змогло показати свої традиції для гостей району. Ми познайомилися з представниками всіх сіл. Було цікаво, пізнавально та багато позитивних емоцій. – сказав активіст «Солідарність» – БПП» в Ізмаїльському районі, голова сільради села Комишівка,  Михайло Чебан.

08.09.18 Сафяни 7

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*