В Балтський ОТГ пройшла рабоча нарада

Робочу нараду  Балтської громади та керівним складом апарату Балтської міської ради провів Балтський міський голова Сергій Мазур. Основні питання – детальний аналіз діяльності управлінців за 8 місяців поточного року та налагодження робочого ритму після періоду відпусток.
«Нагадую про важливість точності інвентаризації земель та майна на ваших територіях, – підкреслив очільник громади. – Не менш важливою є співпраця з бізнесом в селах та координація діяльності усіх без виключення комунальних закладів в старостинських округах».
Під час наради мова йшла і про підготовку до Дня міста та участі сільських громад у спільних заходах. Про представлення старостинських округів у загальногромадських заходах на протязі року говорив і заступник Балтського міського голови з соціальних питань Валерій Желіховський. Заступник міського голови з питань ЖКГ Федір Молодець обговорив зі старостами організаційні питання щодо підготовки до опалювального сезону та роботу майстрів з благоустрою.
Тему дотримання робочого графіку працівників, дисціплінарну відповідальність, постійної комунікації та взаємодії управлінців громади підняла під час розмови керуюча справами виконкому Балтської міської ради Олена Фролова. Короткий аналіз проведення днів села, співпраці з депутатами зробила секретар Балтської міської ради Тетяна Матлашевська. Бюджетних питань торкнулася начальник фінансового управління Балтської міської ради Леся Паламарчук.
Міський голова жваво цікавився станом справ на селі, проблемами, надав рекомендації, зафіксував особливо важливі питання. «Останні місяці цього року пройдуть в громаді в активному, напруженому режимі, тож прошу мобілізувати зусилля в плані благоустрою, бюджету, дисципліни, стабільної діяльності комунальних закладів і установ. Лише спільна робота по усім напрямкам життєдіяльності дасть позитивний результат», – підкреслив Сергій Мазур.

41421578_1514855728648317_1690694299609464832_n

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*