Партійці БПП «Солідарність»в Ізмаїльському районі брали участь в дебатах на тему «Медична реформа та медичне страхування».

Члени партії БПП «Солідарність» та фахівці Центру громадянської освіти ІДГУ провели дебати на тему «Медична реформа та медичне страхування»

У країнах з розвиненим ринковим господарством страхування є одним із стратегічних секторів економіки. Воно забезпечує стабільність у суспільстві, захищає людину в багатьох випадках життя. Страхування – невід’ємний атрибут цивілізованого суспільства.

Студенти дізналися, що медичне страхування – це вид особистого страхування, який гарантує при виникненні страхового випадку (нещасного випадку чи хвороби) отримання компенсації витрат на лікування та час реабілітації  за рахунок страхової компанії.
Простіше кажучи,  медичне страхування спрямоване на те, щоб покращити наше життя, убезпечити його від непередбачених ситуацій, заощадити кошти у ненайкращі часи.

Учасники обговорили діяльність сімейного лікаря з яким з яким заключена декларація в умовах страхової медицини, лікарські каси, страховий поліс та ін.

Молодь задавала питання та висловлювала свої думки з приводу ризиків страхування. Запрошені наводили приклади, як діє страховий медичний поліс у різних випадках.
«Враховуючи сьогоднішній стан української медицини, процес реформування медичної галузі може виявитися тривалим і непростим. Але не забуваймо, що усі цивілізовані країни світу проходили схожим шляхом.» – сказала  активіст «Солідарність» – БПП» Світлана Кравченко.
7.11.18-4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*