За допомоги очільниці Білгород-Дністровської міської організації БПП до лікарень та шкіл міста прибула гуманітарна допомога

Завдяки Аллі Гінак, очільниці Білгород-Дністровської міської організації партії «БПП»Солідарність»  яка також займає посаду міського голови, прибула гуманітарна допомога.

Прибула вона з Данії – вантажівка доверху заповнена партами та стільцями для шкіл, багатофункціональними ліжками, матрацами та білизною – для лікарні, багато взуття і одягу для нужденних аккерманцев, підлогове покриття – теж для лікарні та навчальних закладів.

«Гуманітарна допомога прибула в Білгород-Дністровський завдяки домовленостям, які мені та Михайлу Баранову, депутату Білгород-Дністровської міської ради фракції «БПП «Солідарність» вдалося досягти  з данськими волонтерами: Ellen Marie Hansen ( «Допоможи Східній Европе» / Hjæp Østeuropa), Torben Jensen і Оленою Молоканова. Допомога надходить вже не вперше. Також ми активно співпрацюємо з американськими благодійниками. Наразі ведуться перемовини щодо гуманітарної акції з німецькими волонтерами та благодійними фондами», – пояснила Алла Гінак.

Білгород-Дністровська міська орг - листопад новини3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*