В Арцизі партійці відвідали семінар «Реформа системи освіти та охорони здоров’я в контексті децентралізації влади в Україні»

В Арцизі для освітян та медиків південних регіонів Одеської області відбувся дводенний

Організатори  заходу –  Рада Європи у співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та громадською організацією «Інститут громадянського суспільства».

Експерти-практики представили запрошеним на форум слухачам з Арцизького, Овідіопольського, Ренійського Саратського й Татарбунарского районів презентацію сучасного стану реформ медицини та освіти. Крім того, були розглянуті найбільш вдалі проекти, практично реалізовані в інших регіонах України.

Серед учасників семінару були присутні депутати Арцизької районної ради від «БПП «Солідарність»: голова РДА Сергій Парпуланський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Стоянова, директор «школи-ліцею №4»  Людмила Галущак.

Провели семінар спікери Сергій Дятленко, експерт Ради Європи, консультант Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку, Анатолій Ткачук, директор з питань науки та розвитку «Інститут громадянського суспільства», Анатолій Котенко, директор Олексіївського НВК Смирновської сільської ОТГ Запорізької області, та Анна Ярмола, головний лікар Червоноградського ЦПМСД.

12

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*