В Арцизі пройшов велопробіг «Wheels for health».

Акція стартувала за ініціативи учнівської молоді Арцизької загальноосвітньої школи № 5, яка наприкінці жовтня взяла участь у тренінгу «Активні громадяни». Команда презентувала свою ідею та отримала можливість реалізувати даний проект завдяки Британській Раді, що займається фінансовою підтримкою таких соціальних заходів.

Суть самого проекту – в облаштуванні велосипедної парковки на пришкільній території. Адже останнім часом усе більше учнів та їх педагогів використовують як один із основних видів транспортного засобу для під’їзду до навчального закладу велосипеди, однак спеціального місця для їх зберігання немає.

Зазначимо, що арцизьких учнів також підтримав очільник района, депутат районної ради від «БПП «Солідарність» Сергій Парпуланський. У ході зустрічі з керівником РДА представники учнівського колективу детально презентували свій проект та отримали згоду для його здійснення. До речі, учні запропонували голові райдержадміністрації взяти участь у велопробізі, на що той, у свою чергу, згодився із задоволенням.

Наступний етап – участь та перемога у конкурсі Британської ради, це дасть можливість втілити ідею в життя.

IMG_7938 IMG_7920

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*