Захід до Дня працівників сільського господарства пройшов у Ширяєві

15 листопада 2018 року в Ширяївському районному Будинку культури відбувся захід, присвячений Дню працівників сільського господарства. На святі були присутні керівники та кращі працівники аграрного комплексу  району.

Заступник голови Ширяївської районної ради, депутат районної ради від фракції БПП «Солідарність» Ігор Житар привітав присутніх зі святом. Кращих керівників сільськогосподарських підприємств  району, прихильників партії БПП «Солідарність» Лисенка Віктора Гавриловича та Володівщука Володимира нагородили грамотами за високі показники та вагомий внесок у розвиток сільськогосподарського виробництва.

«Наш Ширяївський район в основному займається сільськогосподарським виробництвом. Для забезпечення високих показників у цій галузі трударі віддають всі свої сили та вміння .Сьогодні я вітаю всіх аграріїв зі святом. За їх важку працю низько вклоняюся . Бажаю здоров’я, щастя і нехай  в кожній родині буде  злагода, тепло та достаток,» – каже Алла Кирилюк, депутат від БПП «Солідарність» у Ширяївській районній раді.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*