«Герої не вмирають!» – в Арцизі провели тематичний захід

21 листопада мешканці міста Арциз зібралися в районному Будинку культури з нагоди двох  подій у житті українського народу – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

На тематичному вечері «Герої не вмирають!» зібрання – воїни ООС, педагоги та школярі міських шкіл, представники влади, громада – хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя виборювали незалежність, волю єдиної України, гідність української нації.

За словами члена партії «БПП «Солідарність» Віталій Давидова, реальна соборність нашої держави – це громадянське порозуміння усіх регіонів України. Саме відчуття єдності всіх українців допомагає нам будувати нову державу, свою правду і свою волю, тому що саме в єдності – наша сила і наше майбутнє. Так нам, нащадкам, заповідав наш побратим Великий Кобзар  – Тарас Григорович Шевченко.

 

В урочистому заході взяли участь переможці районного та обласного етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), вокалісти та зразковий танцювальний колектив «Світанок»  Будинку культури.

viber-image1-3-768x512 viber-image-8

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*