Засідання комісії з питань бюджету у Біляївці

18 грудня 2018 року в заді засідань Біляївської районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та банківської діяльності, спільної власності територіальних громад району та регуляторної політики Біляївського району.

На засіданні були присутні: член комісії, депутат Біляївської райради від БПП «Солідарність» Яремчук Ю.М. та інші члени комісії, працівники  апарату Біляївської районної ради.

Було винесено на розгляд комісії 26 питань. Ключовими питаннями були такі питання як: про затвердження  бюджету Біляївського району на 2019 рік; про внесення змін до рішення райради про затвердження районної комплексної програми «Безпечна Біляївщина» на 2017-2018 роки; про внесення змін до рішення райради про районну Програму «План дії щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2018 року»; про внесення змін до Програми надання безплатної правової допомоги населення Біляївського району на 2017-2018 роки, про внесення змін до районної соціальної програми «Милосердя в дії на 2017-2020 роки»; про внесення змін до районної комплексної програми підтримки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей на 2017-2020 роки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*