В Білгороді-Дністровському відкрився інклюзивно-ресурсний центр

В Білгороді-Дністровському відкрився інклюзивно-ресурсний центр. Алла Гінак, міський голова та очільниця міської організації партії «БПП»Солідарність» активно сприяла відкриттю центра. До мера по допомогу неодноразово зверталися родини дітей з обмеженими можливостями щодо створення умов для навчання особливих дітлахів.

Установа надаватиме всебічну підтримку дітям з особливими освітніми потребами, батькам таких дітей та педагогам закладів освіти, де навчаються особливі діти. Завдяки державній допомозі та впровадженню інклюзивної освіти в Україні, меморандуму, підписаному Мариною Порошенко з головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим, в регіоні процес створення інклюзивно-ресурсних центрів активізувався саме в 2018 році. Він знайшов підтримку та розуміння на місцях, міський голова Алла Гінак 18 вересня 2018 року прийняли рішення про створення комунальної установи, а вже в жовтні було зареєстровано КУ «Білгород-Дністровський інклюзивно-ресурсний центр».
«На оснащення інклюзивно-ресурсного центру з державного бюджету виділено 421 тис. грн. Це дало змогу придбати меблі, оргтехніку та комп’ютерну техніку, розвиваючі ігри, оснащення для кабінетів ЛФК, сенсорного та реабілітаційного осередків, засоби для корекційно-відновлювальної роботи з дітьми, вчителям-логопедам, дефектологам тощо», – пояснила Алла Гінак.

Білгород-Дністровська МОП (2) Білгород-Дністровська МОП (1)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*