Активісти Білгород-Дністровської міської організації партії роздали дітям міста та району декілька тисяч подарунків

Україно-німецький благодійний проект втілили у життя активісти Білгород-Дністровської міської організації партії «БПП» Солідарність», волонтери благодійної організації «Фонд Алли Гінак «Відродження». З початку січня 2019 року роздали дітям міста та району декілька тисяч подарунків. Вони надійшли з Німеччинни для українських дітлахів.

«Подарунки отримали діти з так званих пільгових категорій, також діти учасників АТО, військовослужбовців, діти з інвалідністю, талановиті школярі. Це великі коробки з печивом, шоколадом, іграшками, олівцями та книжками. Збирали їх німецькі родини. А ми виступили посередниками та передали усі речі нашим малюкам», – розповіла Алла Гінак, очільниця Білгород-Дністровської міської організації партії «БПП «Солідарність», яка стала куратором великої благодійної акції.

Також подарунки отримали та передали малюкам 3 громадські організації. Усього в рамках благодійного проекту пройшло декілька заходів – нагородження талановитих дітей-художників, видача подарунків в Центрі дозвілля та культури, розвезення подарунків громадським організаціям міста та району.

DSC_8985 DSC_8976

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*