Робочій візит депутатів від БПП до лікарні села Великий Дальник

В лікарні села Великий Дальник тривають зміни. У приміщеннях поліклінічного відділення проведено ремонті роботи, зокрема в лабораторії, де тепер зручно і комфортно не лише пацієнтам, а й медпрацівникам. Також проведено капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення, зроблено внутрішні туалети, яких не існувало з моменту будівництва поліклініки. Тепер не лише лікарі зможуть користуватися новим санвузлом, а й пацієнти для здачі аналізів.
Минулого тижня до лікарні завітав голова Біляївської районної ради Олег Мишаглі, депутат від БПП “Солідарність”, аби поспілкуватися з медичним персоналом, почути від них пропозиції щодо потреб лікарні та ознайомитись з проведеними у 2018 році ремонтними роботами. Керівництво подякувало депутату районної ради від БПП Ольгу Козир за її активну позицію та постійну турботу за лікарню та медперсонал та пообіцяло й надалі підтримувати ініціативи та виділяти кошти на ремонт лікарні в рамках бюджетних можливостей.

“Якісна медицина є нашим одним з пріоритетних напрямів, тому й надалі будемо відстоювати на сесії районної ради усі побажання жителів нашого села та медперсоналу, ” – каже Денис Ткаченко, голова Білявської міської організації БПП “Солідарність”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*