Представники Північної Одещини приєдналися до ініціативи “Команда Порошенка”

В п’ятницю 8 лютого в місті Балта пройшла відкрита конференція та засідання круглого столу, присвячені об’єднанню представників громадськості в ініціативу «Команда Порошенка». Представники громадських організації Одещини, люди з активною життєвою позицією з Балтського, Кодимського, Подільського районів, депутати міських та обласної ради, голови ОТГ, працівники освітньої, медичної та культурної галузей – всі одностайно заявили про підтримку і приєднання до всеукраїнської ініціативи «Команда Порошенка».

Зокрема участь у заході взяли голова Балтської ОТГ Сергій Мазур, голова Куяльницької ОТГ Сергій Паламарчук, депутат обласної ради Микола Сорочан та Віктор Сорока, батько військового полоненого моряка Василя Сороки, свободу якого Україна виборює на всіх міжнародних правових та дипломатичних ділянках.

“Я буду обирати не президента, я буду обирати головнокомандуючого! Завдяки Петру Порошенку зараз армія боєздатна та може “дати по зубах” навіть такому агресору як РФ. Для нас важливо продовжувати працю, що розпочалася 5 років тому. Іншого вибору у нас не може бути! Це моя країна, це країна мого сина, це наш Президент”, – каже Віктор Сорока.

«Сьогодні тут з нами лідери думок, голови найбільших ОТГ в Одеській області, керівники підприємств та просто небайдужі громадяни з активною життєвою позицією. Ми готові публічно приєднатися до всеукраїнської ініціативи «Команда Порошенка» і вважаємо, що це перший в історії України приклад публічного відкритого формування агітаційного руху Кандидата,» – зазначає Михайло Шмушкович, голова Одеської міської організації БПП «Солідарність».

 

Василь Шепітко, голова Подільської міської організації БПП «Солідарність» каже: «Я підтримую Петра Порошенка. Він зараз б’ється за Україну на міжнародній арені. Ми повинні підтримати його та продовжити боротьбу за нашу незалежну країну.»

Присутні наголошують, що зараз, коли Україна має підтвердити свій історичний вибір шляху до цивілізованого та демократичного світу, необхідно об‘єднатися заради підтримки цієї ідеї навколо кандидата, який безумовно є найефективнішим Президентом в історії України.

IMG_0134 IMG_0036

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*