Олексій Гончаренко: «Ми подарували кінотеатру нове життя»

14-го березня відбулось урочисте відкриття Балтського кінотеатру, на яке зібралось чимало мешканців не лише Балти, а й всього північного регіону Одещини. Реконструкція кінотеатру відбулась завдяки ініціативі народного депутата України Олексія Гончаренка

 

«Я часто приїжджаю до Балти з робочим візитом, тому знаю, що місту необхідне було місце для розвитку творчості, проведення вільного часу тощо. На жаль, у балтян не було можливості демонструвати свої таланти чи навіть просто весело проводити дозвілля. Більше того, у Балті була для цього будівля, проте вже декілька десятиліть вона була в занедбаному стані. Тому я вирішив здійснити реконструкцію минулого кінотеатру «Родина» та зробити його сучасним та найкращим кінотеатром Одещини.

Можна з упевненістю сказати, що ми подарували кінотеатру нове життя. У будівлі замінили вікна, встановили опалювальні системи та інженерні мережі, розширили сцену для проведення концертів, встановили звукоізоляцію, облаштували нову конференц-залу для прес-конференцій, брифінгів, семінарів тощо, відновили благоустрій та освітлення навколо будівлі, виконали внутрішні та облицювальні роботи фасаду з утепленням та оздобленням плиткою. Наприкінці було встановлено найсучасніше та найкраще обладнання для кінопоказу та концертів. Я регулярно особисто перевіряв виконання робіт, аби все відповідало вимогам пожежної безпеки та європейським стандартам,» – розповів Олексій Гончаренко.

photo_2019-04-15_11-30-15

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*