В Білгороді-Дністровському за сприяння Алли Гінак відкрито реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами

В Білгороді-Дністровському за сприяння міського голови Алли Гінак, яка також очолює Білгород-Дністровську міську організацію партії БПП «Солідарність»,  відкрито реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами на базі Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні.

Потреба в реабілітаційному центрі існувала багато років, завдяки ініціативі міського голови Алли Гінак та підтримки небайдужих людей, а це голова спільноти «Типичный Аккерман» Ілля Глазирін, який придбав для центру необхідні тренажери, та благодійна організація «Фонд Алли Гінак «Відродження» (президент Михайло Баранов, депутат міської ради фракції БПП «Солідарність»), яка придбав шведську стінку, оздоблення, килими та інше.

Відкриваючи реабілітаційний центр, Алла Гінак подякувала, в першу чергу, всім тим людям, завдяки чиїй небайдужості і допомозі вдалося відкрити центр для дітей з особливими потребами.

«Влада докладатиме максимум зусиль для того, щоб забеспечити повне оснащення центру необхідним обладнанням, і тоді  у мам дітей з особливими потребами не виникатиме потреба від’їжджати на проведення лікувальних вправ до інших міст, де існують подібні центри. Я знаю, як це важко ростити дитину з особливими потребами, від щирого серця співчуваю батькам та намагатимуся не залишатися осторонь ваших проблем».

Також було відкрито відремонтоване інфекційне відділення міської лікарні.

Слід зазначити, що капітальний ремонт інфекційного відділення включав в себе значний об’єм робіт: заміна вікон і дверей, зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, ремонт даху, заміна каналізації, водопроводу та електропроводки, а також інші роботи, які було проведено в найкоротші терміни.

«Ініціативи міської влади та підтримка депутатського корпусу міської ради, у сукупності з раціональним використанням коштів міського бюджету, а це близько 2 млн. грн., надало змогу відкрити сьогодні ще два об’єкти, направлених на покращення медичного обслуговування населення. В майбутньому, з метою покращення надання медичної допомоги, планується, також, створити на базі міської лікарні пренатальний центр в рамках функціонування госпітального округу, до якого входить декілька адміністративно-територіальних одиниць і в тому числі наше місто», – підкреслила Білгород-Дністровський міський голова Алла Гінак.

material-1556290208758-name-1556290507704 material-1556290208758-name-1556290453825