Олексій Гончаренко передав в пологовий будинок № 2 міста Одеси костюми для захисту медиків від Фонду Порошенка

В одеський Пологовий будинок № 2 передали 100 комплектів захисних костюмів для медиків від Фонду Порошенка. Заклад є опорним і в разі необхідності буде приймати породіль з COVID-інфекцією.

Захисні костюми виготовлені в Південній Кореї і мають спеціальний біологічний захист. Головний лікар пологового будинку Максим Голубенко каже, що потреба в засобах індивідуального захисту є завжди.

«Для роботи витратні матеріали завжди потрібні. Тому ми готуємося і готові до COVID. Ми готуємося надати допомогу тим одеситам, які можуть потрапити в скрутну ситуацію і завжди вдячні за допомогу», – розповів головний лікар.

Костюми для пологового будинку передав народний депутат від фракції «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко. За його словами, кожен п’ятий хворий COVID-19 в Україні – працівник медицини, а таких високих показників інфікування лікарів немає ні в одній країні.

«Найстрашніше, коли медики думають, що вони захищені, але насправді це не так. Це велика проблема, коли ми бачимо, що три місяці пандемія йшла по світу, а наша влада нічого не зробила, щоб захистити наших лікарів. Наша влада вивозила засоби індивідуального захисту, які виробляють в Україні, в першу чергу маски, а не купувала те, що необхідно було закуповувати. І ось, наші медики зустріли пандемію просто голіруч», – говорить нардеп Олексій Гончаренко.

Це вже друга хвиля допомоги медичним працівникам в Одесі і області від благодійного Фонду Порошенка. Засоби захисту в Одесі отримала лікарня Водників а в Подільську, на півночі області, міська та районна лікарні. Цього разу Одеська область отримала від фонду 500 комплектів медичних костюмів. На цьому тижні їх передадуть також в інші медзаклади області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*