Депутат Одеської міськради організував «Фабрику футболу» для дітей на Ближніх Млинах

10 років поспіль в Малиновському районі Одеси, на Ближніх Млинах, працює «Фабрика футболу». Там проводять бескоштовні спортивні навчання. Захід традиційно відкривається напочатку літа – зі всіх дворів району приходять діти, щоб навчитися контролювати м`яч, пробивати пенальті та робити обведення.

Футбол цікавить не тільки місцевих хлопців, але й дівчаток. Олександра Довбуш тренується на фабриці футболу вже другий рік. Дівчинка на рівних грає з хлопцями. В сім’ї Саши сподіваються, що найближчим часом вона заграє на великому полі – коли з’являться жіночі команди.  

Безкоштовні тренування організував депутат міськради від «Європейської Солідарності» Олег Звягін. Адже дуже важливо привернути увагу дітей до здорового способу життя, говорить обранець.

«Будь-хто може приходити, тренуватися. Діти від 8 до 14 отримують заняття від профтренера. Для того, щоб відчути себе впевнено для гри в будь-якому іншому місці. За цей час стільки випускників було. Дехто з них, я знаю пішов потім тренуватися. Хтось крім своїх основних тренувань відвідував цю футбольну школу», – каже Олег Звягин.

Щороку з цієї школи випускається близько сотні маленьких футболистів. Олег Звягін сподівається, що в майбутньому кількість «футбольних фабрик» збільшиться. Обранець планує відкрити нові майданчики для тренування по всьому Малиновському району. А поки – всіх бажаючих чекають щонеділі в школі №8 з сьомої вечора до пів на дев’яту.