У місті Южне відкрився офіс та громадська приймальня “Європейської Солідарності”

У місті Южному на півдні Одеської області відкрився офіс політичної партії “Європейська Солідарність”. Відтепер кожен бажаючий може відвідати нашу приймальню, познайомитися з командою ЄС у місті Южне та запропонувати власні ідеї розвитку міста.

Ми вже об’єднали велику кількість спеціалістів. У майбутньому команда партії буде збільшуватися та поповнюватися новими іменами та обличчями.

За словами лідерки осередку партії Оксани Воротнікової, працівники офісу – молода команда, яка буде віддано допомагати всім хто того потребує;

«В нашій команді нема жодної людини, яка раніше була депутатом, або працювали у виконавчій владі, але кожен член моєї команди – професіонал своєї справи. В нас команда різнопланова у плані того, що в нас сфери діяльності – різні. Тобто ми можемо задіяти всі сфери життєдіяльності нашого міста та всі категорії мешканців нашого міста: спорт, гуманітарна допомога, економічні розрахунки, зайнятість населення, освіта. Наші люди – дійсно грамотні спеціалісти, які багато років виконують свою роботу і виконують її професійно. Цих людей знають усі мешканці міста Южного та знають їх з дуже гарного боку. В нашій партії на сьогоднішній день 30 осіб – це міська наша партія».

Мета “Європейської Солідарності” створення комфортного міста соціальної направленості. Тож чекаємо на ваші ідеї та пропозиції щодо створення європейського міста з відповідними стандартами життя.

Офіс знаходиться у місті Южне за адресою: вул. Хіміків, 1/3 та приймає усіх бажаючих з понеділка по п’ятницю з 16:00 до 19:00.