“Європейська Солідарність” допомогла відкрити тематичний парк в селищі ДоброславНезвичайні вуличні ліхтарі, коні шейха Мохаммеда та яскраві східні танці. В  селищі Доброслав, яке тепер входить до Одеського району області, на березі озера відкрили парк «Дубай». Аби побачити зелену зону на власні очі до селища приїхали гості з сусідніх сіл, містечок та Одеси.

Ідея створити доброславський Дубай з’явилася рік тому у голови селищної ради Людмили Прокопечко. Вона розповіла, що була вражена красою східного міста. Тож вирішила створити арабську казку для жителів Доброславу.

ЛЮДМИЛА ПРОКОПЕЧКО, голова Доброславської селищної ради

«Найбільше мене вразило, щовсе створено у пустелі, серед пісків. Ще палюче сонце, де була просто гола пустеля.

Перша частина парку вона сьогодні є. І вона реалізована стовідсотково, тому що так вона з самого початку задумувалася. Єдине, коли ми закінчили, мені не вистачило коней шейха Мохаммеда і ми вирішили, що 3 коня – це мало».

Як розповіла Людлмила, у реалізацію проекту майже ніхто не вірив, розповідає голова сільради. Проект масштабний і потребує коштів. Та не зважаючи на це меру Доброслава все ж вдалося втілити задум, але поки лише на чверть.

На все витратили близько 2 з половиною мільйонів. Більшу частину грошей виділили з обласного бюджету за сприянням депутатів від Європейської солідарності.

По словам Юрия Басюка, депутата Одеської облради від партії «Європейська Солідарність» представники фракції доклали максимум зуcиль щоб дістати коштів на цей парк.

Депутат Микола Дерев’янко зазначив, що про ініціативу дізнався випадково, але радий, що вдалося долучитися та підтримати її.

Повністю завершити будівництво парку планують за 2,5 роки. У Доброславі з’являться набережна вздовж озера, парк квітів, фонтани а навіть копії найвищого у світі хмарочоса Бурдж-Халіфа та знаного готелю-парусу Бурдж Аль Араб.