Об’єднання проукраїнських сил

В Одесі місцеві осередки партій «Європейська Солідарність» та «Демократична сокира» домовилися про співпрацю на місцевих виборах. Урочисте підписання меморандуму провели біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Згідно з домовленістю, на виборах-2020 політсили виступлять єдиним проукраїнським фронтом.

Як зазначив голова міської організації партії “ЄС” Петро Обухов, з усіх проукраїнських партій у «Європейській Солідарності» найвищий рейтинг. А об’єднання необхідно, щоб проєвропейські українські партії пройшли до місцевих рад, не залишивши шансу вирішувати проблеми міста і області проросійським реваншистам.

«Зараз до міськради планують йти як мінімум п’ять демократичних партій з рейтингами 1-3%. Ми надали кілька місць в нашому списку представниками «Демсокіри». Ми готові надати друге місце в нашому списку представникам партії «Голос», щоб демократичних сил в місцевих радах було більше», – заявив Петро Обухов

Представниця партії «Демократична Сокира» Кіра Гармашова підкреслила, що обидві політичні сили рухаються в одному напрямку – до європейської України, тому об’єднання зусиль як ніколи важливо перед виборами.

«Ми підтримуємо «Євросолідарність» та зараз підписуємо меморандум про спільні дії для того, щоб бути сильнішими і не дробити голоси проєвропейських українських виборців», – запевнила присутніх Кіра Гармашова.