Петро Обухов йде в мери Одеси та обіцяє зробити місто мрії

Програміст, транспортний експерт, громадський діяч та урбаніст Петро Обухов заявив, що балотуватиметься на пост міського голови від партії «Європейська Солідарність».

“У мене є бачення, як змінювати місто, у мене є команда і у мене є бажання зробити наше місто кращим. Наше місто має стати технологічною столицею, транспортним вузлом та залучати багато туристів”, – заявив Петро Обухов.

Свою виборчу програму Петро Обухов презентував 12 вересня. Близько сотні одеситів прийшли дізнатися про потенційного кандидата в мери та поставити йому важливі запитання.

Завдяки Петру Обухову  у 2008-му вдалося знизити тарифи на квартплату. Також він розробив детальну карту заторів у Одесі. А на початку пандемії коронавірусу створив портал «Солідарність» – допомога українцям під час карантину. Обухов – автор десятків ініціатив, які вже полегшують життя міста. Є в нього й успішні комерційні проекти.

“Усі повинні ставитися до міста як до рідного дому – як до середовища, у якому ми проводимо час та насолоджуємося життям, а не просто існуємо”, – каже Петро Обухов.

Претендент на посаду мера Одеси запевнив, що іде на вибори, щоб зробити Одесу містом мрії.