«ЄС» об’єднує патріотів

Одеський осередок політичної партії «Європейська Солідарність» підписав меморандум про спільні дії на майбутніх місцевих виборах з представниками партії «Самопоміч» – депутатами Одеської міськради Вадимом Терещуком та Олександром Аміци.

“Об’єднання проукраїнських сил допоможе подальшому розвитку Одеси та держави в цілому”, каже Олександр Аміци

Депутат приєднався до політсили «Європейської Солідарності» на місцевих виборах, тому що поділяє тіж самі цілі та цінності, а саме: захист незалежності України, подальший розвиток місцевого самоврядування та реформ.

Представники «Європейської Солідарності» – це небайдужі люди, які довели, що вміють та готові працювати на благо міста й одеситів, заявив Вадим Терещук. Та додає, списки кандидатів від «ЄС» формуються на основі праймеріз.

На сьогоднішній день «Європейській Солідрності» вдалося згуртувати навколо себе тих громадських діячів, які завжди займалися проблемами міста, які вже неодноразово довели, що вони переживають за місто і готові за нього боротися. І ось до такої команди я готовий долучатися”, каже Вадим Терещук

Представник політичної партіі Петро Обухов зазначив, що сьогодні «Європейська Солідарність» стала платформою для об’єднання всіх патріотичних сил, щоб сформувати гідне представництво в органах місцевого самоврядування.