Одеська «Європейська солідарність» представила кандидатів на вибори до місцевих рад

В Одесі відбулася обласна конференція партії «Європейська Солідарність», на якій представили списки кандидатів до місцевих рад на майбутніх виборах.
Перед присутніми виступив народний депутат Олексій Гончаренко – він очолює список політсили в Одеську облраду.


Гончаренко наголошує, що перед усіма патріотами зараз стоїть непросте завдання – акумулювати сили і дати відсіч проросійським реваншистам, які підняли голови після виборів 2019 року. Крім цього, політик нагадав, як в березні 2014 року він з соратниками прогнав з трибуни облради антімайданівця Давидченка. , який збирався втілити донбаський сценарій в Одеській області

«Кожен проукраїнський голос, який буде відданий не за” Європейську Солідарність », в результаті фактично отримає партія ОТЗЖ, «Довіряй ділам», «Партія Шарія» і так далі за списком, який навіть не хочеться продовжувати. Сьогодні час об’єднатися навколо державного прапору, навколо України, тому що наша політсила – вона Україну не зрадить. Ми це довели своєю роботою за останні шість років. Нам потрібна підтримка людей, щоб в місцевих радах були потужні проукраїнські фракції, які зможуть дати відсіч будь-якій спробі реваншу», – зазначив Гончаренко.

На з’їзді також проголосували за висунення Петра Обухова в мери Одеси. Кандидат заявив, що веде до міськради потужну молоду команду, яка зуміє перетворити Одесу на європейське, квітуче та зручне місто. Зокрема, до списку у міськраду потрапили відомі волонтери, юристи, журналісти, екоактивісти.

«Я радий, що ми змогли об’єднати сили, і до нашої команди приєдналися і представники «Самопомочі», і колишні кандидати в нардепи від «Голосу», і члени партії «Демократична Сокира», – зазначив Обухов. – У нас є експерти і професіонали з різних сфер діяльності. Ми зможемо побудувати Європу в Одесі і знаємо, як це робити».

Разом з «Європейською солідарністю» до міськради йде на вибори один з найуспішніших українських художників і директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд.
Ройтбурд зазначив, що йде з командою “ЄС”, щоб розвивати культуру в Одесі. Він додав, що українська Одесі – це питання не стільки навіть патріотизму, скільки виживання, тому що без України наше місто загине – перетвориться в відрізану від цивілізації місцевість, в якій не буде ні суднозаходів, ні торгівлі, ні туризму, ні культури.

Серед інших відомих людей у списках «Європейській Солідарності» – доктор історичних наук Андрій Красножон, відомий екоактивіст і голова громадської організації «Зелений лист» Владислав Балінський, авторка програми «Архітектурний патруль» Анастасія Большедворова, волонтери Наталя Богаченко, Андрій Вагапов, який займається реабілітацією військових, Ольга Домбровська та Ярослава Вітко – керівник проекту «Одеса украіномовна» та ініціатор створення безкоштовних українських курсів для дітей і дорослих.