Кандидат на пост мера Одеси Петро Обухов підписав меморандум про розвиток велоінфраструктури в місті

Кандидат в мери Одеси від партії «Європейська Солідарність» Петро Обухов підписав декларацію з громадською організацією «Веловектор» про розвиток міської велоінфраструктури.

«Це декларація «Я за вело », яку ми пропонуємо підписати всім кандидатам на місцевих виборах в 16 містах, серед яких Одеса, – розповідає керівник громадської організації «Веловектор» Оксана Цимбалова. – Вона складається з конкретних пунктів, які підписанти зобов’язані будуть виконувати і виконання яких дозволить розвивати велоінфраструктуру. Петро Обухов – перший кандидат в мери, який підписав таку декларацію».

У свою чергу Петро Обухов зазначив, що при бажанні міська влада вже могла б поліпшити велоінфраструктуру в місті, але, на жаль, нічого не робиться для цього.

«Я приєднався до цієї декларації, оскільки в моїй програмі є пункт про розвиток велотранспорту, я за це виступаю дуже багато років та був ініціатором створення велодоріжки по вулиці Краснова», – пояснив Петро Обухов.

Кандидат на пост мера Одеси, як член комісії з підготовки пропозицій щодо кредиту від ЄІБ на підвищення безпеки дорожнього руху, так само запропонував створити велодоріжку на селище Котовського і розробив схему велодоріжок для всього міста.