Петро Обухов пропонує припинити хаотичну забудову міста

Кандидат в мери від «Європейської Солідарності» Петро Обухов знає, як припинити хаотичну забудову в Одесі, а також хоче заборонити забудовувати узбережжя. За його словами, управління архітектури Одеської міськради має перестати видавати містобудівні умови на будинки без підземного паркінгу, щоб не провокувати ще більше людей ставити машини на тротуарах.
Петро Обухов також вважає, що забудовники повинні спочатку зводити школи і дитячі сади, а потім – житлові будинки.

«Якщо вони отримують дозвіл на весь квартал, то вони не будуть отримувати дозвіл на будівництво житлового будинку, поки не побудують школу», – каже Обухов.

Кандидат також виступає за повну заборону вирубки дерев і проти будівництва будинків на місці парків та скверів.

«Коли я стану мером, будемо враховувати транспортну модель і не дамо будувати райони надщільної забудови такі, як Гагарінське плато або Райдужний. Визначимо межі парку «Ювілейний» і заборонимо будівництво в прибережній зоні, – каже кандидат. – Будемо проводити конкурси на проекти квартальної забудови, де пріоритети віддамо тим, хто зможе забудувати цілком весь квартал: всередині двори без машин, а зовні – будівлі, де на перших поверхах – кафе і магазини. Ми припинимо хаотичну забудову в Одесі і заборонимо забудовувати узбережжя»