Після звернення депутатів від «ЄС» поліція взяла на особистий контроль безпеку храму ПЦУ в Чорноморську

Свято-Миколаївський храм ПЦУ в Чорноморську з 2005 року за власні кошти будують парафіяни. Останнім часом храм неодноразово зазнавав нападів з боку невідомих – його закидають камінням, розбивають вікна, причому навіть під час служби, скоюють крадіжки та псують майно.

Парафіяни звернулися за допомогою до депутата облради від «Європейської Солідарності» Юрія Басюка. Депутат написав звернення в СБУ та поліцію, щоб взяли під особистий контроль розслідування цих правопорушень. Крім того, в поліцію з вимогою почати досудове розслідування і встановити осіб, які організовували та здійснювали напади на храм, написав депутат облради від «ЄС» і представник омбудсмена в південних регіонах Олександр Остапенко.

Керівництво ГУНП взяло на контроль ситуацію стосовно атак на Свято-Миколаївський храм ПЦУ, розташований в Чорноморську на вулиці Віталія Шума, 6-Е. Про це повідомляється у відповіді на запит депутатів облради від «Європейської Солідарності» Юрія Басюка і представника омбудсмена в південних регіонах Олександра Остапенко.

У відповіді поліції також зазначають, що встановлені особи двох неповнолітніх, які кидали каміння в храм і розбили вікна. В ході перевірки поліція встановила, що у хуліганів не було мотивів спланованої агресії проти саме Православної церкви України та її релігійної громади. З батьками неповнолітніх проведено бесіди.