Гуманітарна допомога Луганщині

Представники «Європейської Солідарності» відправили гуманітарну допомогу до Станиці Луганській. Не так давно Луганщину охопили лісні пожежі, тому наразі допомога військовим – вкрай необхідна.

“Велика кількість гектар лісу згоріло і постраждали бліндажі, постраждали ті пукті, де знаходилися наші військові. Сьогодні їм необхідна наша допомога”, – каже Олег Звягін, депутат Одеської міської ради від “Європейської Солідарності”.

Були задіяні як пожежники так й наші військові, які потребують ліки, каплі для очей, воду, паперові стаканчики. Тому ми з членами “ЄС” та нашими прихильниками зібрали допомогу“, – розповідає Валентина Шульц, керівниця секретаріату «Європейської Солідарності» в Одеській області.

Окрім звичайної допомоги, важлива також й інформаційна, тому волонтерам відправляють наліпки з українською символікою та прапори.

Гуманітарну допомогу від партії та її волонтерів в Станиці Луганській отримують вже 6 років. З Одеси відправляють необхідне новою поштою чи автівками декілька разів на рік.

В “Європейській Солідарності” знають, чого варта така допомога. та розуміють – на Сході України на них чекають. Бійці постійно надсилають партійцям листи та світлини. В “ЄС” кажуть, – це, мабуть найкраща частина їхньої роботи.