“Європейська Солідарність” вітає з Днем Захисника України!

Ми займаємося своїми улюбленими справами, добиваємося цілей, прагнемо до нових звершень. Живемо мирним життям. І кожен день за це платять – своїм здоров’ям, своїм часом, своїми життями.

«Зродились ми великої години з пожеж війни, із полум’я вогнів..» Тому День захисника України для нас – одне з найбільших свят. А чому воно припадає саме на 14 жовтня, всі наші люди прекрасно розуміють. Україна – країна героїв. Яким ми з вами зобов’язані незалежністю. Героїв різних поколінь і епох, різного віку і статі. Княжа дружина і козаки-запорожці. Армія УНР і УПА. Українці, які захищали Вітчизну від Леніна і Троцького, Гітлера і Сталіна. І які боронять її зараз від Путіна. Міцний духом народ призупинив російську агресію. Армія стала підготовленою, впевненою і сильною. Захисники державності не дадуть перейти червоні лінії. Бо ці червоні лінії того ж кольору, що кров тисяч захисників Україні, які загинули, боронячи Вітчизну. Вітаю зі святом наших воїнів! В першу чергу тих, хто несе службу на передовій, в зоні Операції об’єднаних сил. Слова подяки пожежникам, які приборкали вогонь на Луганщині. Окремо вітаю наших лікарів. Вони, попри неспроможність та недієздатність влади, захищають Україну від коронавірусу. Вони ризикують своїми життями, як і військові на фронті,” – вітає Петро Порошенко.

Ви — найкращі і найсильніші. Ви — сміливі і патріотичні. Ви — відважні та стійки, підготовлені до виконання найскладніших бойових завдань. Ви — завжди там, де найважче! Повага, любов і шана вам, наші Воїни!

З Днем захисника України!