Кандидатки від “ЄС” підписали Меморандум по боротьбі з сексизмом

На Думській площі кандидатки в депутати місцевих рад підписали Меморандум для спільної боротьби з сексистами в політиці. Ініціаторами такого документа стали активістки та представниці партії «Європейська Солідарність».

«Ми проти сексистських випадів наших політиків, – каже кандидатка в депутати Одеської обласної ради Жанна Жукова. – Ми проти того, щоб жінці закривали рот тільки тому, що вона жінка. Ми ініціювали такий меморандум, щоб спільно боротися з неповажним ставленням до жінок-політиків »

Як зазначила кандидатка в Одеську районну раду Валентина Шульц, Одеса і Одеська область останні п’ять років рясніли у всіх ЗМІ, як антиприклад по грубому відношенню до жінок в політиці.

«Ми йдемо в політику, бо ми такі ж рівноправні учасниці всіх процесів у нашому місті як і чоловіки! Ми будемо проводити інформаційну кампанію серед наших колег з інших партій, щоб разом боротися з сексизмом у всіх радах », – додала Валентина Шульц.

Серед тих, хто підписав Меморандум – представниця партії «Демократична Сокира» Кіра Гармашова.

«Згідно з проведеними дослідженнями, 59% жінок в політиці стикаються із домаганнями – як сексуальними, так і психологічними. Ми збираємося з цим боротися », – зазначила Кіра Гармашова.

Меморандум по боротьбі з сексизмом відкритий для підписання – кандидатки до місцевих рад від інших партій запрошуються до приймальні партії «Європейська Солідарність» на Маразліївській, 14.