Суботник у парку «Юність»: «Європейська Солідарність» прибирала схили над морем

Політична партія «Європейська Солідарність» в Одесі продовжує серію осінніх суботників.

Активісти разом з молодіжним крилом партії, громадською організацією «Європейська Молодь» долучилися до прибирання території в парку «Юність».

Власники земельних паїв кілька разів намагалися ліквідувати зелені насадження і почати будівництво над морем, але місцеві жителі об’єднувалися і блокували будівництва, руйнували загородження, а також виступали проти видалення дерев.

Досі в цій частині парку знаходяться залишки парканів і невдалих фундаментів. Ось саме цей шматок парку «Юність» сьогодні і прибирали місцеві жителі та активісти – згрібали сміття, збирали пластик, а також висаджували квіти.

Як повідомив депутат міськради Петро Обухов, фракція «Європейської Солідарності» наполягатиме на чіткому визначенні меж парків і скверів в Одесі.

«Одним з перших проектів рішень, яке ми хочемо просувати в новому складі міської ради, має бути юридичні межі зелених зон в нашому місті. Через проблеми з власниками і хижацького бажання забудувати якщо не висотками, то хоч МАФами всі частини парку, страждають зелені легені Одеси. А людям треба гуляти, дихати свіжим повітрям, мати можливість відпочивати серед дерев, а не тільки біля будок з шаурмою », – заявив Петро Обухов.