“Європейська Солідарність” вважає сесію Южненської міськради протизаконною

Сесію, яка повинна була відбутися в четвер, 19 листопада, було зірвано через відсутність новообраних депутатів. Представник «Європейської Солідарності» Максим Кушнір повідомив, що це був протест з боку політичної сили, тому що сесія була повністю протизаконною. На думку народного обранця, депутати зобов’язані працювати в правовому полі, не виходячи за рамки закону: в регламенті сказано, що не допускається включення до порядку денного додаткових питань, крім випадків, передбачених законодавством.

«На першому пленарному засіданні ми визначили порядок денний. У той же час, мер, всупереч всіх пропозицій, зібрав друге пленарне засідання ради і вніс на розгляд три додаткові питання, – говорить Кушнір. – Своїм вчинком ми продемонстрували, що ми не будемо брати участь в протиправних діях і закликаємо діяти виключно в рамках закону».

Депутати, які були відсутні на другому пленарному засіданні, звертають увагу на те, що в міськраді була створена спеціальна робоча група, яка готувала проекти рішень для другої сесії, але ніякої інформації про друге пленарне засідання не було. Робоча група розглядала питання створення комісії з реорганізації та ліквідації Білярської і Сичавської селищних рад.

«Вся інформація викладена в проекті рішення в порядку денному першого пленарного засідання. Але в останній редакції проекту рішення пропонувалося уповноважити мера одноосібно проводити процес реорганізації і виконувати функції всієї комісії з реорганізації юридичних осіб селищної ради », – стверджує депутат Кушнір.

З огляду на всі ці факти, 15 депутатів спільно вирішили не брати участь в засіданні міськради, вважаючи його таким, що порушує українське законодавство.