Депутатів Подільської міськради Одеської області від «Європейської Солідарності» не пускають в будівлю мерії

За словами депутата Вероніки Паліту, вона прийшла за документами в оргвідділ, але охоронець міськради відмовився її пропускати, пославшись на карантин. При цьому, як стверджує Вероніка, депутати від інших політсил заходили в приміщення безперешкодно.

«20 січня, о 16:00, я хотіла потрапити до виконавчого комітету, але охоронець не впустив в будівлю, мотивуючи свою відмову тим, що у нього є вказівки не пускати «сторонніх ». У той же час з виконкому вийшов депутат від партії «Сила і честь», тому я попросила викликати для врегулювання ситуації керуючу справами виконавчого комітету Подільської міськради Олену Чуприну, яка стала з нами грубо розмовляти і заявила, що нас не пустять через карантинні обмеження. Це є грубим порушенням закону про місцеве самоврядування, тому ми викликали поліцію », – розповідає депутат.

Політик переконана: розпорядження не пропускати в будівлю міськради депутатів від «Європейської Солідарності» пов’язане з тим, що фракція утрималася від голосування за призначення заробітної плати міському голові Анатолію Іванову в розмірі 57 тисяч 500 гривень (690 тисяч гривень на рік).

«Наша фракція вважає, що це великі кошти для нашої громади, тому утрималася», – пояснила Вероніка Паліту.