Петро Порошенко на Погоджувальній раді закликав запровадити кримінальну відповідальність за афери з вакцинуванням

Тюрма за афери з вакцинами – лідер опозиції Петро Порошенко у Парламенті закликав запровадити кримінальну відповідальність за порушення черги на вакцину і будь-які оборудки, пов’язані з ціною на неї.

П’ятий Президент презентував стратегічний план боротьби з епідемією коронавірусу, яка передбачає тотальне тестування, якісну діагностику, контрольовану самоізоляцію безсимптомних хворих, безкоштовне лікування у медзакладах і вакцинацію. «Європейська Солідарність» вимагає також встановити державне регулювання цін на тести, медикаменти і вакцину від коронавірусу.

“Принципова позиція – це стратегія подолання пандемії. Пункт перший – це тотальне тестування. Якщо ви візьмете починаючи від Верховної Ради чи будь-якого підприємства, де зроблено тотальне тестування, сьогодні кількість складає 30-40%. Це означає, що це абсолютно коректна кількість тих, хто перехворів всередині країни. І у нас інша стратегія має бути і по вакцинації і по іншим речам. Після цього, ефективний моніторинг тих, хто виявився захворілими, безкоштовні ліки, безкоштовні ліжка забезпечені киснем. Ми маємо до вересня місяця завершити вакцинацію і зараз уряд має забезпечити якомога швидше розпочати вакцинацію безпечними ліками. Я твердо переконаний, що ми маємо зберегти транспарентність і запровадити кримінальну відповідальність за порушення черг, хто має вакцинуватися і починаючи виключно з груп ризику.” – каже Петро Порошенко.