Народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко запустив всеукраїнську мережу культурно-освітніх центрів

Сьогодні в Балті та Подільську відкрилися Гончаренко центри – освітні простори, в яких люди різного віку зможуть отримувати нові знання і навички, які допоможуть їм в освіті та освоєнні нових професій.

Англійська для дітей та дорослих, окремий курс підготовки до ЗНО з англійської, курс фінансової грамотності, тренінг з профорієнтації для підлітків – усі освітні програми, які вже зараз можливо відвідати у Гончаренко центрі, базуються на сучасних методиках і викладатимуться досвідченими педагогами. Всі освітні програми центру – безкоштовні!

«Мрія створити безкоштовні освітні простори з’явилася ще півтора роки тому, коли я побачив ефективність заснованого мною проекту по вивченню англійської «ВИ.МОВА». Я зрозумів, що безкоштовні центри, де можна одержати якісну освіту, є вкрай необхідними саме зараз. Особливо гостро потреба в додатковому освітньому майданчику відчувається у районних центрах і невеликих містах. Я впевнений: чим більше людей здобудуть якісну та сучасну освіту, зокрема засвоять англійську, тим кращу кар’єру вони зроблять, тим вищим буде їхній шанс на гідне життя. Це неодмінно прискорить рух України вперед», – сказав Олексій Гончаренко.

Відкриття Гончаренко центрів по Україні – це 500 дітей, яких безкоштовно підготують до ЗНО-2021 з англійської. Це +500 українців, які заговорять англійською з нуля. Це 22 000 людей, які отримають доступ до якісних безкоштовних програм для розвитку своїх навичок та кращого майбутнього. І це, якщо рахувати лише тих відвідувачів, які пройдуть освітні програми у Гончаренко центрах тільки до цього літа.

У найближчі дні заплановано відкриття ще ряду Гончаренко-центрів по всій країні. Мережа освітніх закладів буде складатися з 11 центрів.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонам:+380994003718 чи надіславши лист на електронну адресу:goncharenkocentr.podilsk@gmail.com