За ініціативою партії “ЄС” Одеські обласна та районна ради на позачергових сесіях звернулися до керівництва країни з приводу зростання тарифів

Депутати більшістю голосів підтримали проект звернення до Верховної Ради України, Кабінету міністрів і президента про недопущення зростання цін на газ та інші житлово-комунальні тарифи, який був розроблений з ініціативи партії «Європейська Солідарність».

У зверненні йдеться про неприпустимість підвищення тарифів в такий складний для країни і народу період та необхідність вжити заходи, щоб знизити ціни на природний газ та інші послуги ЖКГ.

“В часи економічного спаду, які відбуваються вже 2 роки, часи пандемії, яка вдарила по малому та середньому бізнесу і поставила багатьох людей за межу бідності, ми звертаємось до центральних органів влади, бо вони мають усвідомити всі наслідки своєї роботи, які приводять до цього. Я впевнений, що Київ зараз отримає десятки, сотні, а майже тисячі подібних звернень від кожного населеного пункту країни і тоді настане момент істини, коли люди побачать чим порожні передвиборчі обіцянки відрізняються від реальної роботи”, – виступив із трибуни депутат від “ЄС” Юрій Басюк.

Одеська облрада підтримала депутатський запит лідера фракції «Європейська Солідарність» Михайла Шмушковича до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та начальника ГУНП в Одеській області Олега Беха «Про бездіяльності Подільського відділення поліції і внесення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань». Звернення стосується недопуску депутатів від “ЄС” в будівлю Подільської міськради. Представники партії написали заяву в поліцію, яка, однак, в порушення Кримінально-процесуального кодексу, до цього часу не відкрила кримінальне провадження за даним фактом.