Підсумки п’ятої позачергової сесії Одеської обласної ради

Сьогодні на пленарному засіданні п’ятої позачергової сесії Одеської обласної ради депутати прийняли обласний бюджет розвитку на 2021 рік. Під час сесії депутати також прийняли нові та внесли зміни до низки програм, які присвячені освіті, туризму, підприємництву, культурі, інвестиційній діяльності, фізичній культурі, безпеці і, звичайно, – охороні здоров’я та соціальному захисту населення.

Фракція “ЄС” підтримала програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 5 років. В рамках програми буде фінансуватися традиційний травневий «Мегамарш у вишиванках». У цьому році на нього виділять 40 тисяч гривень. Надалі ця сума буде збільшуватися на 5 тисяч грн. щорічно. Крім того, профінансують ряд музично-культурних проектів та фестивалів, заходів з нагоди державних свят, зустрічі з ветеранами російсько-української війни, створення міжшкільних ресурсних центрів, які будуть забезпечувати викладання предмета «Захист України».

“Хочу відзначити, що в програмі вперше закладені кошти на розвиток пластового руху. Вони незначні, однак показують, що область готова співпрацювати з громадськими організаціями задля досягнення спільних цілей в напрямку розвитку патріотичного виховання дітей та молоді. Організація “Пласт” має великий авторитет в Україні, тому я сподіваюсь, що нашій області дійсно вдасться спільно з організацією розвивати напрямок пластового руху. Мені приємно, що цього року в програму закладене фінансування на проведення Вишиванкового фестивалю, оскільки я особисто багато років входила в команду організаторів цього заходу. Вишиванковий фестивать є однією із наймасштабніших подій на півдні України та візитною карточкою святкування дня Незалежності в Одесі. ” – зазначила депутатка від “ЄС” Юлія Чухало.