“Європейська Солідарність” разом з одеситами вшанували пам’ять загиблих на Майдані

Сьогодні в Одесі біля пам’ятника Дюку де Рішельє відзначили сьому річницю розстрілів протестуючих на Майдані. Вшанувати пам’ять Небесної Сотні зібралося близько сотні небайдужих одеситів та активісти «Європейської Солідарності».

На акції під удари барабанів запустили в небо білі кульки та заспівали державний гімн.

Депутат Одеської міськради від партії «Європейська Солідарність» Андрій Вагапов зазначив, що для нього сьогодні день жалоби, в який він згадує загиблих на Майдані та на фронті.

“Загинули українці на Майдані, які боролися не тільки проти Януковича, боролися не тільки проти режиму, вони боролися проти окупанта, від якого формально ми звільнилися в 1991 році. Але реальний перший крок нашого народу, нашої держави до вільної країни був зроблений в 2014 році.”, – каже Андрій.

“Ми тут для того, щоб згадати події, які повернули нас до європейського шляху розвитку нашої країни. За це ми дорого заплатили, тому ми не повинні його втратити.”, – додає депутатка Одеської райради від “ЄС” Валентина Шульц.

За словами депутата Одеської міськради Петра Обухова, для нього День Героїв Небесної Сотні є символом свободи українського народу.

«Поки є пам’ять про Майдан, усі чиновники пам’ятають, що є народ, на який вони зобов’язані працювати. Наше завдання зберігати цю пам’ять», – впевнений Обухов.

Під час акції вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні виступила депутатка Одеської районної ради від “Європейської Солідарності” Ольга Домбровська