Завдяки підтримки Олексія Гончаренко на Подільщині буде кінотеатр

Закінчуються роботи по даху і йде зміцнення задньої стінки. Фактично ще кілька років і будівля ГДО просто завалилася і перетворилася на руїни. Зараз йде порятунок будівлі, етап відповідальний, важкий та трудомісткий. Посилено конструкції покрівлі на якій встановили основи під сонячні батареї, що зробить будівлю автономною та більш екологічною. Розпочато і внутрішні роботи. Також встановлюють нові вікна.

«Зараз на даху Гарнізонного будинку офіцерів монтуються конструкції, де будуть розташовуватися панелі для сонячної електростанції. Ця будівля радянських часів вже давно стала непридатною і я обіцяв жителям міста відродити ГДО. І ось моя обіцянка в процесі виконання. Зараз тут проводиться реконструкція, всередині буде кінотеатр, спортзал та інші приміщення. Ремонт триває і ми будемо дуже старатися закінчити його в цьому році», – каже народний депутат Олексій Гончаренко.

Інспектують хід робіт – нардеп Олексій Гончаренко, голова Подільської районної ради – Софія Ходюк, депутат районної ради – Олександр Таранюк, голова Куяльницької ОТГ Сергій Паламарчук, долучився і депутат Подільської ОТГ – Олег Янчевський.