Фонд Петра Порошенка передав концентратор Куяльницькій ОТГ

Центр первинної медико-санітарної допомоги в Куяльницькій ОТГ отримав перший кисневий концентратор, який надав медикам Фонд Порошенка. Обладнання на свій виборчий округ привіз народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко.

“У рамках робочої поїздки на свій виборчий округ в Подільську, вручив від Фонду Порошенка кисневий концентратор центру первинної медико-санітарної допомоги. Це вже не перший концентратор, який від Фонду Порошенка приходить до Одеської області. Концентратори вже були передані на південь області, тепер на півночі,” – заявив Олексій Гончаренко.

“Це дуже гарна новина. Цей концентратор у нас перший, у нашому центрі первинної медико-санітарної допомоги, який обслуговує всю Куяльницьку громаду – 26 тис. населення. На амбулаторному лікуванні на даний час перебувають близько 110 людей, які знаходяться в середній ступені важкості. Тому цей концентратор буде дуже в поміч їм у лікуванні,” – каже директорка центру первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької ОТГ Світлана Бацанова

Олексій Гончаренко також відвідав “ковідний” госпіталь, який був розгорнутий на базі Подільської районної лікарні. Це єдиний госпіталь на півночі Одеської області, який обслуговує 300 тисяч населення. Зараз тут знаходяться 190 пацієнтів, він майже заповнений. У дворі госпіталю знаходиться кріоциліндр на п’ять тон рідкого кисню, а хворі споживають близько тони кисню на день.