Підсумки VI сесії Одеської міської ради VІIІ скликання

Сьогодні відбулася VI сесія Одеської міської ради VІIІ скликання. На розгляді депутатів були проекти рішень стосовно бюджету та фінансів, містобудування, земельних відносин тощо.

Під час бурхливого обговорення теми земельних правовідносин КП «Міжнародний аеропорт Одеса» депутат міськради від «ЄС» Віктор Наумчак порушив питання щодо платного в’їзду на територію аеропорту.

“В одеському аеропорті в’їзд на територію став платним. Ніде в світі такого немає, оскільки передбачена можливість під’їхати до аеропорту мінімум на 10 безкоштовних хвилин для посадки і висадки пасажирів. Але ніде з першої хвилини не стягують плату,” – наголосив Віктор Наумчак.

“Це не припустимо коли в місті-мільйоннику ми не можемо безкоштовно користуватися правом доступу до аеропорту. У нас вже є багато скарг. Наша фракція пропонує створити робочу групу аби вирішити це питання,” – підтримав колегу голова фракції «ЄС» в Одеській міськраді Олексій Потапський.

По закінченню сесії В.О. Генерального директора КП «Міжнародний аеропорт Одеса» Ольга Макогонюк повідомила, що з 1 травня проїзд до терміналу одеського аеропорту буде безкоштовний, за умови зупинки автівки не більше 10 хвилин.

Одеська міськрада відмовилася виділяти землю санаторію прикордонників: депутати побоюються, що наступним кроком стане забудова.

Депутатів запевнили, що ділянка залишиться в користуванні здравниці і багатоповерхівки там не з’являться, проте у членів ради виникли питання, на які прикордонники відповісти не змогли.

“Військові і правоохоронці просто так землю собі не відводять, – розповів депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Потапський. – Зазвичай після цього з’являється якийсь інвестор і будується щось велике. Це можна представити як реконструкцію, а можна як зведення житла для військовослужбовців. Думка нашої фракції: кращий захист санаторію – залишити все як є. Щільність висотної забудови Гагарінського плато і так вже перевищила всі можливі норми”.

Депутати Одеської міськради відмовилися перейменовувати одну з вулиць на честь померлого краєзнавця Олега Губаря, який був відомий своїми антиукраїнськими поглядами. За пропозицію, яка надійшла від депутата з фракції “ОПЗЖ”, проголосували тільки 23 члена міської ради.