Депутати від “Європейської Солідарності” виконують передвиборчі обіцянки

Однією з передвиборчих обіцянок кандидата в мери Одеси від «Європейської Солідарності», а зараз депутата Одеської міськради, Петра Обухова було зробити декілька кварталів центру пішохідними. «Розширити повністю пішохідну зону в центрі міста на вихідні та у святкові дні. Пішохідні Дерибасівська та Міський сад — це замало для одеситів і туристів», – наполягав Обухов.

З 19-ї години в п’ятницю, 4 червня, кілька кварталів в історичному центрі Одеси перетворилися в найбільшу в Україні пішохідну зону. Депутат з співробітниками мерії досліджували весь центр міста в будні дні і рахували скільки машин припарковано на кожному кварталі центру, а потім зробили те ж саме, але вже у вихідні дні, щоб реалізувати свій проект пішохідної зони максимально зручним й комфортним. Відстоював свою ідею кожне засідання комісії з питань транспорту і дорожнього господарства.

“Пішохідний центр вдався! О 19:00 співробітники Мері і поліції організували пости на в’їзді до пішохідної зони. А машини, що знаходяться в ній, стали поступово виїжджати. Відчуваю повний захват. Найдивовижніше – тиша і спокій. Чути людей і музику з ресторанів. Всі гуляють, багато хто переходить на проїжджу частину. Бачив дівчину, яка з радощів танцювала прямо посеред перехрестя Дерибасівській і Катерининської.” – розповідає Петро Обухов

Ще на один крок ближче до Європи – вітаємо одеситів!