У Києві відбувся з’їзд «Європейської Солідарності»

Більше тисячі делегатів з усіх куточків України зібралися в найбільшому креативному просторі, створеному на території колишнього радянського комбінату.

«Європейська Солідарність» має чіткий план розбудови успішної, європейської демократичної України. Про це заявив лідер партії, п’ятий Президент України Петро Порошенко під час виступу на з’їзді партії. Петро Порошенко наголосив – настав час думати про те, хто, коли і як зможе подолати наслідки некомпетентного бездарного урядування зелених невігласів і повернути країну до нормальності. Реалізувати потенціал України на всі сто відсотків. Порошенко закликав партійців бути уважнішими до соціальних проблем українців. Він нагадав, що з 1015 по 2019 рік мінімальна заробітна плата зросла утричі, бюджети розвитку громад зросли в 9-15 разів, а нинішня влада навпаки забрала кошти у місцевого самоврядування. «Європейська Солідарність» пропонує як мінімум трирічний мораторій на нові податки, за винятком податку на виведений капітал як драйвера для економічного зростання. «Ми – єдина команда, крута, драйвова, європейська. Ми переможемо заради України, українців, які чекають цієї перемоги, і разом з ними», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».

Корупція за часів Зеленського набуває таких самих масштабів, як і за часів Януковича – про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він, зокрема, звернув увагу лише на одне голосування монобільшості, яке вивело з-під тендерних процедур «Прозорро» 100 мільярдів гривень. «Корупція набуває таких масштабів, як в часи Януковича. У четвер команда Зеленського – ми були в залі, намагалися перешкодити – скасувала тендерні процедури «Прозорро», запроваджені нашою командою, бо вони дуже їм заважають грабувати на «Великому крадівництві» 100 млрд грн», – повідомив Петро Порошенко. Він також зауважив, що небезпечний досвід сусідньої Білорусі має стати запобіжником від авторитарних замашок українського керівництва. «Подивіться – зараз у всіх на виду досвід наших сусідів білорусів. І дуже невелика відстань від так званого «народного президента» до диктатора- параноїка», – говорить Порошенко.

Дворічна політика умиротворення Путіна, які сповідував Зеленський, миру Україні не принесла, натомість влада втратила підтримку міжнародних партнерів. Про це під час виступу на з’їзді «Європейської Солідарності» заявив лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко. Він зауважив, що ще рік тому у парламенті депутати з монобільшості заперечували необхідність постанови щодо надання Україні ПДЧ в НАТО, а тепер Зеленський «шукає крайніх». «Перший і головний виклик – війна, бо не вдалося «зійтись з Путіним десь посередині», стати на коліна для того, щоб побачити в його очах мир», – констатує Порошенко.

Тема благодійності та волонтерської допомоги залишається невід’ємною частиною діяльності команди Фонду Порошенка, «Європейської Солідарності», «Справи Громад» та волонтерів. Про це під час виступу на з’їзда партії «Європейська Солідарність» заявила Голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко. Вона нагадала – у 2014 році збройна агресія з боку Російської Федерації змінила життя кожного українця та поставила Україну перед новим  викликом – тримати оборону при фактично зруйнованій та обеззброєній армії та розграбованій країні, повній відсутності державних коштів. Марина Порошенко повідомила, що лише протягом 2015 -2019 років на благодійність та підтримку української армії у Порошенка було спрямовано понад 1,5 мільярди гривень. А 2020 рік знову став несподіваним викликом для всієї країни. «Пандемія коронавірусу. Вона прийшла в Україну і, через повну безпорадність та непрофесійні дії центральної влади, боляче зачепила кожну українську родину. Як і в 2014-му році, ми об’єднали свої зусилля з тисячами волонтерів та благодійників. Лікарям ми допомагаємо захисними костюмами, противірусними окулярами, масками, які сотнями тисяч ми регулярно завозили в Україну. Але пріоритетом роботи нашої команди було налагодити вітчизняне виробництво захисних костюмів, щоб не тільки забезпечити наших лікарів, а й створити нові робочі місця в України.  Саме таке виробництво ми запустили в Чернігові. Коли ми разом – ніхто і ніщо не зможе нас здолати, тому що ми і є Україна», – говорить Марина Порошенко.

У Києві на з’їзді партії «Європейська Солідарність» була презентована унікальна «ЄС платформа», за допомогою якого депутати всіх рівнів і партійці зможуть комунікувати між собою онлайн, ділитися досвідом і оперативно вирішувати спільні завдання. «Ми вирішили в партії розробити абсолютно нову платформу, де кожен депутат від «Європейської Солідарності» буде мати зворотній зв‘язок для того, щоб висловлювати свої позиції, які точно будуть почуті. Будуть обговорюватися ті ініціативи, які партія висуває як лідерська опозиційна сила», – сказав Голова «Європейської Солідарності», п’ятий Президент України Петро Порошенко. Він зазначив, що платформа дозволить здійснювати ефективну координацію дій у Верховній Раді, в обласних і  місцевих радах. Лідерка ГО «Солідарна Молодь», депутатка Київради Дінара Габібуллаєва зазначила, що «ЄС платформа» – це інструмент, заядвки якому можуть створюватися унікальні проекти. «ЄС платформа показала 100%  готовність до прозорості та відкритості. ЄС платформа показала, що ми готові до змін, тому що світ стає суперсучасним… Ми будуємо партію, яка 24/7 онлайн в телефоні, планшеті, ноутбуці» – сказала вона.

Ветерани війни проти російської агресії створили громадську організацію «Брати по зброї», мета якої – захист української державності і побудова розвиненої європейської України. Про це заявив ветеран, депутат Київської міської ради від «Європейської Солідарності» Олександр Погребиський під час з’їзду партії. «Дежавю 2014 року – це те, що найчастіше відчуваєш зараз, коли економіка країни була зруйнована, коли від ЗСУ залишилась тільки назва. А на порозі стояв сильний ворог. Сьогодні я радий представити нову громадську ветеранську організації з назвою «Брати по зброї». Ми не створюємо альтернативну військову партію. Ми будемо підтримувати обраний в 2014 році нашим Верховним Головнокомандувачем курс на побудову сильної, розвиненої, заможної національно свідомої України», – сказав він. П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав нову громадську організацію і побажав активістам наснаги у відстоюванні українського національного інтересу.

Також партійці з різних регіонів України презентували свої ініціативи на Ярмарці ідей.

«Європейська Солідарність» об’єднала багато професійних та патріотичних людей, які довели свою ефективність та відданість Україні. Нині партія має багато завдань та роботи для продовження реформ і розвитку України як повноправного майбутнього члена Європейського Союзу та НАТО.