За підтримки “Європейської Солідарності” медики Одеської області відвідали Софіївський парк

Вогняний дракон, японська альтанка, справжній гейзер із рота змії та багато інших цікавих речей. Все це на вихідних могли побачити медпрацівникі центру первинної медико – санітарної допомоги Куяльницької ОТГ.

Напередодні Дня медичних працівників захоплюючий відпочинок до Умані, в чарівну “Софіївку”, лікарям та їх сім’ям влаштували народний обранець Олексій Гончаренко та депутат Одеської обласної ради від “Європейської Солідарності” Михайло Шмушкович.

Медики з дітьми та родичами не тільки милувалися красою рідкісних рослин і чудовими краєвидами, а й щиро ділилися враженнями від прогулянки парком. На згадку робили світлини біля античних скульптур, водоспадів та фонтанів. По закінченні екскурсії усі були у захваті від поїздки.

“Щиро дякуємо Михайлу Шмушковичу і Олексію Гончаренко за організацію та фінансування поїздки. За яскраві емоції та враження. Бажаємо вам міцного здоров’я!” – подякувала головна лікарка ЦПМСД Куяльницької ОТГ Світлана Бацанова

Супроводжував відпочиваючих депутат Подільської районної ради від “ЄС” Олександр Таранюк.

“Більше року в країні діє пандемія. Медики як ніхто потребують відпочинку. Ми дуже раді, що нам вдалося організувати справжній літній вікенд для тих хто рятує людські життя та їх дітей і близьких.” – прокоментував депутат.